Програма Au Pair в Італії

Програма Au Pair у Італії дозволяє студентам та випускникам віком від 18 до 30 років, які володіють англійською мовою на розмовному рівні, брати участь у програмі проживаючи в приймаючій сім’ї з метою навчання мови. 

      Ставши опер в Італії, ви отримуєте унікальну можливість економно подорожувати, якщо у вас є очікування, а також вивчати мову і навіть трохи підкопити грошей. Програма Au Pair дозволяє вам поринути в іншу країну та культуру.

      Що робить Au Pair? Опер в Італії має піклуватися про дітей у певний час. Графік завжди обмовляється заздалегідь на інтерв’ю. Також обов’язки включають прибирання у своїй кімнаті, а також потрібно збирати разом з дітьми іграшки. Детальніше всі ваші duties прописуються у контракті та запрошенні.

    Кишенькові гроші: від 60-100 євро на тиждень.

    На який період можна стати au pair в Італії? Ми відправляємо опер за програмою на 2-3 місяці. (У період війни, також на 6-12 місяців)

    Яким буде графік? В основному 5 днів на тиждень по 3-5 годин на день.

    Скільки часу займає підготовка до програми au pair в Італії? Підготовка до програми Італії відбувається дуже швидко. Ми можемо знайти вам сім’ю приблизно за 2 тижні після заповнення профайлу (якщо ви маєте гарний сет мов, наприклад, англійська B2 + італійська/німецька B1 + реальний досвід роботи з дітками), тому що там дуже багато host-сімей, які готові приймати опер.

    Якими мовами потрібно володіти? Для того, щоб стати учасником програми au pair в Італії достатньо лише англійскої, але якщо ви володієте італійською або німецькою це буде однозначним плюсом для вас.

au pair италия

Вік від 18 до 30 років

Знання англійської від B2 (італійська – вітається)

Не мати судимості

Не мати дітей

Не перебувати у шлюбі

Бажання покращувати мову

Не мати хронічних захворювань

Вміння поводитися з дітьми

Транспортні витрати до Іспанії та назад оплачує AuPair

Ціна варіюється залежно від транспорту та дат, але варто розраховувати приблизно на 80-120 євро (з валізою).

Страховку на весь період перебування оплачує Au Pair

На період війни не оформлюється.

Курси оплачує AuPair

За бажанням опер + наразі можна знайти безкоштовні курси для українців

Візовий збір оплачує Au Pair

На період війни віза не оформлюється.

Апостили, переклади документів на візу

На період війни не потрібно

Віза за програмою Au Pair в Італії на період війни не потрібна.

   Все, що вам потрібно – це мати біометричний закордонний паспорт, що діє.

   Як отримати тимчасовий захист в Італії?

Для українців з біометричним загран паспортом иожеть не подаватися на пермесо в Італії, якщо планують бути до трьох місяців, але якщо ваш термін від 3-12 місяців, то необхідно отримати дозвіл на проживання.

Для коректного оформлення вашого перебування в Італії необхідно дотримуватися наступних кроків після в’їзду:

  1. Після прибуття на територію Італії вам потрібно сповістити місцеві органи про свою присутність, і це необхідно зробити протягом перших 8 днів. Ви можете звернутися до будь-якого відділення поліції (Polizia di Stato: Questura/Commissariato) для подання такої декларації (dichiarazione di presenza).
  2. Також, у відділенні поліції (Polizia di Stato: Questura/Commissariato), вас проінформують про процедуру отримання посвідки на проживання в Італії (Рermesso di soggiorno) у випадку, якщо ви плануєте приєднати свою родину, подати запит на тимчасовий захист або інші подібні обставини. Рекомендується запитати, чи є можливість заздалегідь домовитися про зустріч для подачі документів на посвідку на проживання.
  3. Після того, як ви подасте документи для отримання посвідки на проживання в Італії, вам буде виданий ідентифікаційний номер (codice fiscale), який буде необхідний для отримання державних послуг під час вашого перебування в країні.
  4. Крім цього, господар, який приймає громадян України, повинен протягом 48 годин після вашого приїзду подати заяву про гостинність (comunicazione di ospitalità), або ж це можна зробити особисто або відправити листом (raccomandata) чи електронним листом.
  5. Після цього вам доведеться підготувати необхідні документи та зв’язатися з місцевою квестурою (Questura – Ufficio Immigrazione) для подання документів на отримання посвідки на проживання на території Італії.
  6. Рекомендується заздалегідь уточнити порядок запису на прийом в місцевій квестурі (Questura). Questura може працювати за попереднім записом, і ви можете записатися шляхом відправлення відповідного запиту на електронну пошту immig.quest.mi.ucraina@pecps.poliziadistato.it, додавши копію паспорта та заяву про присутність на території Італії, або звернутися особисто до міграційного відділення поліції за вказаною адресою або до HelpUkraine Point за іншою адресою.

Необхідні документи для подачі на пермесо в Італії включають в себе:

  1. Дві фотографії розміром 3,5 х 4,5 сантиметра.
  2. Заяву про надання гостинності (comunicazione di ospitalità – це може бути ваша родина).
  3. Паспорт з штампом про перетин кордону.
  4. Заяву про свою присутність на території Італії.

(оновлено 01.11.2023)

Страхівка на період війни не оформлюється

Після прибуття в Італію, важливо якомога швидше звернутися до місцевої медичної служби або санітарної служби (ASL) і подати запит про видачу STP-коду.

Після надання документів для отримання permesso, вам слід записатися до Національної системи охорони здоров’я та обрати сімейного лікаря, звернувшись до найближчої санітарної служби (ASL).

Національна служба охорони здоров’я (Servizio Sanitario Nazionale – SSN) в Італії фінансується державою. Кожен іноземець має право скористатися цією системою, якщо отримає медичну картку (tessera sanitaria) від місцевого органу охорони здоров’я (Azienda Sanità Locale – ASL).

Після цього ви отримаєте доступ до сімейного лікаря, спеціалізованих медичних працівників за необхідності, зможете здавати аналізи крові, отримувати імунізацію, госпіталізуватися, а також скористатися іншими медичними послугами в залежності від ваших потреб.

Багато послуг в рамках національної служби охорони здоров’я надаються безкоштовно або за невелику плату. Деякі ліки, що видаються за рецептом, та спеціалізоване лікування може потребувати додаткових витрат.

01

Заповнення анкети учасника

Після заповнення анкети наш менеджер зв’яжеться з вами в інстаграмі або в телеграмі, щоб обговорити готовність, закрит базові питання та назначити Zoom Call для подальшого продовження підготовки до програми.

02

Укладання договору

Підписання договору є першим етапом нашої співпраці, який встановлює правовий каркас наших відносин і створює основу для подальшого взаємодії, розвитку наших проєктів та досягнення спільних цілей.

03

Оплата першої частини

Оплата першої частини відбувається після підписання договору, і ми починаємо роботу та підготовку до програми au pair.

04

Заповнення профайлу

Профайл та інструкції до заповнення кожен учасник отримує на пошту та в телеграм, одразу після оплати. Надається необхідна інформація і деталізовані вказівки щодо подальших кроків та вимог до заповнення профайлу.

05

Інтерв’ю з родиною

Після заповнення профайлу починається пошук родини партнерами та спілкування з родиною/-нами, який включає в себе відправлення запитів та відкриття діалогу з потенційними родинами, обговорення вимог і очікувань, спільне визначення згоди та уточнення деталей щодо майбутнього спільного досвіду.

06

Підписання контракту з родиною

Наступним етапом після знаходження родини є підписання контракту, який готують наші партнери. Після того, як всі учасники узгоджують умови і зміст контракту, ми очікуємо до неділі, коли відбувається офіційне підписання документа. Цей час дає можливість всім сторонам підготуватися до спільного перебування та встановити добрий початок співпраці.

07

Оплата другої частини

Оплата другої частини відбувається паралельно з підписанням контракту з родиною. Зазвичай, коли наші партнери готують контракт, ми просимо наших учасників здійснити оплату другої частини програми, щоб забезпечити плавний перехід до фази активної підготовки та початку програми au pair.

08

Підготовка документів та виліт

Після підписання контракту ви отримуєте матеріали для ознайомлення, які допоможуть вам у роботі з дітками. Ми завжди стараємося надати нашим учасникам докладну інформацію та ресурси, щоб забезпечити комфортну та успішну роботу. Крім того, ми готові допомогти вам у прокладанні маршруту та надаємо поради, але кінцеве рішення щодо вибору конкретного варіанту завжди залишається за вами. Ваша незалежність та можливість вибору є важливими аспектами нашої програми, і ми завжди готові підтримати вас в усіх аспектах вашого au pair досвіду.

Вартість програми

Оплата за програму Au Pair ділиться на 2 частини, що спрощує процес фінансового участі та забезпечує більш гнучкий підхід для наших учасників. Розподіл на дві частини дає можливість розділити фінансове навантаження і здійснити перший платіж під час підписання контракту, а другий під час підписання контракту з родиною, забезпечуючи більш зручну фінансову організацію для наших учасників.

Що входить в ціну
check_circleЗнаходження родини
check_circleПідтримка 7 днів на тиждень
check_circleІндивідуальна допомога
check_circleНадання необхідних інструкцій
check_circleДопомога з документами та марштурами
check_circleПідтримка протягом усього періоду перебування
Ціна на 3 місяці:
8500₴
Ціна на 6-12 місяців:
10500₴