Програма Au Pair у Франції

      Якщо тобі пощастило і ти в молодості жив у Парижі, то де б ти не був потім, він до кінця днів твоїх залишиться з тобою, тому що Париж – це свято, яке завжди з тобою.

– Ернест Хемінгуей

НАБІР ВІДКРИТИЙ ЛИШЕ З СІЧНЯ 2024 ДО ТРАВНЯ 2024
НА ВИЇЗД З ВЕРЕСНЯ-ЖОВТНЯ 2024

Au Pair у Франції це унікальна можливість для молодих людей дослідити пікантну, витончену та романтичну країну закоханих. Франція ніколи не припиняє притягувати та захоплювати нас. Кожен, хто мав можливість побувати у цій країні, відчув подих часу та історії, занурившись у її культуру. І ці враження завжди змушуватимуть повертатися сюди знову і знову, щоб відкривати щось нове кожного разу..

     Франція — країна, де можна насолоджуватися дивовижними природними ландшафтами, плодами історичного минулого та багатої культурної спадщини, найкращими винами та кухнею у численних ресторанах, барах та кафе.

     Що робить Au Pair? Au Pair піклується про дітей у запланований час. Вона допомагає дітям виконувати домашні завдання та допомагає тримати в чистоті дитячі кімнати та ігрові майданчики. Au Pair готує закуски та їжу для дітей та відводить їх або забирають зі школи чи занять. Якщо це не становить труднощів для тебе, тоді стати Au Pair у Франції, безумовно, буде чудовою ідеєю.

     Сім’я, що приймає, ретельно перевіряється нашими партнерами. Все робиться для того, щоб у тебе була безпечне, комфортабельне оточення.

     Скільки кишенькових грошей отримує Au Pair? 320 євро на місяць.

     Яким буде графік? В основному 5 днів на тиждень по 3-5 годин на день.

     На який період можна поїхати? До Франції можна поїхати від 7-12 місяців за візою.

франция au pair

Вік від 18 до 28 років

Знання англійської B2

Сертифікат Delf / університетський диплом перекладача/філолога з французької мови

Вміння поводитися з дітьми

Не перебувати у шлюбі

Не мати дітей

Не мати хронічних захворювань

Не мати судимості

Транспортні витрати у Францію та назад оплачує Au Pair

Наразі це приблизно 3500-4000 грн

Страховку на весь період перебування оплачує сім’я, що приймає

Курси оплачує AuPair

В основному коштує 250-400 євро. Наразі можна знайти безкоштовні курси для українців.

Візовий збір оплачує Au Pair

На період війни віза не оформляється в Україні

Апостили, переклади документів на візу

Якщо робите через бюро, то приблизна ціна 1,500 – 2,500 грн

Довгострокова віза “О пер”

 1. Анкети-запит на довгострокову візу.
  2. Три фотографії.
  3. Закордонний паспорт.
  4. Національний паспорт.
  5. Оригінал угоди, підписаної між заявником та стороною, що приймає, на визначеній постановою бланку.
  6. Копії документів сім’ї, що приймає.
  7. Свідоцтво про народження.
  8. Довідка про відсутність судимості.
  9. Останній отриманий заявником диплом, що свідчить про базове знання французької мови
  10. Поліс медичного страхування.
  11. Мотиваційний лист.

     Увага: Відділ віз може вимагати додаткових паперів, залежно від специфіки заяви. Надсилати пакет документів поштою чи факсом категорично заборонено.

01

Заповнення анкети учасника

Після заповнення анкети наш менеджер зв’яжеться з вами в інстаграмі або в телеграмі, щоб обговорити готовність, закрит базові питання та назначити Zoom Call для подальшого продовження підготовки до програми.

02

Укладання договору

Підписання договору є першим етапом нашої співпраці, який встановлює правовий каркас наших відносин і створює основу для подальшого взаємодії, розвитку наших проєктів та досягнення спільних цілей.

03

Оплата першої частини

Оплата першої частини відбувається після підписання договору, і ми починаємо роботу та підготовку до програми au pair.

04

Заповнення профайлу

Профайл та інструкції до заповнення кожен учасник отримує на пошту та в телеграм, одразу після оплати. Надається необхідна інформація і деталізовані вказівки щодо подальших кроків та вимог до заповнення профайлу.

05

Інтерв’ю з родиною

Після заповнення профайлу починається пошук родини партнерами та спілкування з родиною/-нами, який включає в себе відправлення запитів та відкриття діалогу з потенційними родинами, обговорення вимог і очікувань, спільне визначення згоди та уточнення деталей щодо майбутнього спільного досвіду.

06

Підписання контракту з родиною

Наступним етапом після знаходження родини є підписання контракту, який готують наші партнери. Після того, як всі учасники узгоджують умови і зміст контракту, ми очікуємо до неділі, коли відбувається офіційне підписання документа. Цей час дає можливість всім сторонам підготуватися до спільного перебування та встановити добрий початок співпраці.

07

Оплата другої частини

Оплата другої частини відбувається паралельно з підписанням контракту з родиною. Зазвичай, коли наші партнери готують контракт, ми просимо наших учасників здійснити оплату другої частини програми, щоб забезпечити плавний перехід до фази активної підготовки та початку програми au pair.

08

Підготовка документів та виліт

Після підписання контракту ви отримуєте матеріали для ознайомлення, які допоможуть вам у роботі з дітками. Ми завжди стараємося надати нашим учасникам докладну інформацію та ресурси, щоб забезпечити комфортну та успішну роботу. Крім того, ми готові допомогти вам у прокладанні маршруту та надаємо поради, але кінцеве рішення щодо вибору конкретного варіанту завжди залишається за вами. Ваша незалежність та можливість вибору є важливими аспектами нашої програми, і ми завжди готові підтримати вас в усіх аспектах вашого au pair досвіду.

Вартість програми

Оплата за програму Au Pair ділиться на 2 частини, що спрощує процес фінансового участі та забезпечує більш гнучкий підхід для наших учасників. Розподіл на дві частини дає можливість розділити фінансове навантаження і здійснити перший платіж під час підписання контракту, а другий під час підписання контракту з родиною, забезпечуючи більш зручну фінансову організацію для наших учасників.

Що входить в ціну
check_circleЗнаходження родини
check_circleПідтримка 7 днів на тиждень
check_circleІндивідуальна допомога
check_circleНадання необхідних інструкцій
check_circleДопомога з документами та марштурами
check_circleПідтримка протягом усього періоду перебування