Програма Au Pair в Іспанії

     Програма Au Pair Іспанія – це можливість поєднати культурну програму з незабутньою країною, де панує спекотний клімат.

     Наша агенція співпрацює з трьома партнерами в Іспанії, тому ми завжди впевнені, що сім’я знайдеться для кожної дівчинки. В основному, наші партнери пропонують host families у Мадриді та околиці Мадриду, у Малазі, у Кадісі та також в інших невеликих містечках. Відразу зазначимо, що не варто вибирати сім’ю по місту, оскільки найголовніше у програмі – це добрі взаємини з родиною, що приймає.

     Для того, щоб стати au pair в Іспанії потрібно знати добре англійську і не боятися спілкуватися з дітьми та батьками. Перевагою буде знання іспанської, тому що не завжди мама чи тато говорять англійською мовою. Цього достатньо для того, щоб їхати на короткий період 2-3 місяці, але якщо ви хочете поїхати на період від шести місяців, тоді вам можуть стати в нагоді водійське посвідчення. Але в основному, дуже мало сімей в Іспанії, які вимагають уміння керувати автомобілем, оскільки школи завжди знаходяться в пішому доступі.

     Що робить Au Pair? Опер в Іспанії допомагає сім’ї із дітьми. Найчастіше це прогулянки парками, ігри вдома, купання в басейні або море.

     Сім’я, що приймає, завжди уважно перевіряється нашими партнерами. Все робиться для того, щоб au pair була в безпечному та комфортному оточенні.

     Скільки кишенькових грошей отримує Au Pair? Від 70 євро – 100 євро на тиждень. Кишенькові гроші залежать від графіка, у кожній сім’ї це індивідуально. Найчастіше – це 70 євро на тиждень.

     Яким буде графік? В основному 5 днів на тиждень по 3-5 годин на день. Графік au pair у кожній родині відрізняється, тому ми не можемо відразу сказати, який у вас буде розпорядок дня. Цю інформацію ви дізнаєтеся на першому інтерв’ю, а також вона буде прописана в контракті з сім’єю, який укладається після інтерв’ю (якщо ви підійшли один одному).

     Чи можна стати учасником програми au pair у період війни? Так, сім’ї зараз приймають, як і раніше, і їх чимало, тому ми працюємо у звичному графіку. Єдина відмінність полягає в тому, що якщо ви хочете поїхати від 6-12 місяців, то віза виходить на місці в Іспанії, а не в посольстві в Києві.

     Якими мовами я маю володіти? Для того, щоб стати au pair в Іспанії необхідно добре розмовляти англійською. Цього достатньо для того, щоб подаватися на програму, але також потрібно враховувати, що якщо ви вчите іспанську, то це буде дуже великим плюсом для вас, так як не всі родини вільно говорять англійською.

Вік від 18 до 30 років

Знання англійської від B2 (іспанська – вітається)

Не мати судимості

Не мати дітей

Не перебувати у шлюбі

Бажання вивчати іспанську мову

Не мати хронічних захворювань

Вміння поводитися з дітьми

Транспортні витрати до Іспанії та назад оплачує AuPair

Ціна варіюється залежно від транспорту та дат, але варто розраховувати приблизно на 100-120 євро (з валізою) + потяг або автобус до Польщі.

Страховку на весь період перебування оплачує Au Pair

На період війни не оформлюється.

Курси оплачує AuPair

За бажанням опер, EOI школа – 150-200 євро за курс (4 місяці).

Візовий збір оплачує Au Pair

На період війни віза не оформлюється.

Апостили, переклади документів на візу

На період війни не потрібно

Віза за програмою Au Pair в Іспанії на період війни не потрібна.

   Все, що вам потрібно – це мати біометричний закордонний паспорт, що діє.

Запис на консультацію для подання заявки на тимчасовий захист, отримання юридичних консультацій, рекомендацій щодо працевлаштування та доступу до системи прийому в Центрах прийому, уваги та розподілу (CREADE) в містах Посуело (Мадрид) та Малага здійснюється за допомогою безкоштовних номерів Міністерства інклюзії, соціального забезпечення та міграції.

  • Для мешканців Посуело-де-Аларкон, провінція Мадрид (Pozuelo de Alarcón (Мадрид)), графік консультацій такий: Телефон: +34 666 800 194 Години роботи: понеділок-п’ятниця, з 9:00 до 17:00.
  • Для мешканців Малаги (Málaga), звертайтеся за наступним номером: Телефон: +34 628 216 478 Години роботи: понеділок-п’ятниця, з 8:00 до 18:00.

Крім цього, ви також маєте можливість записатися на консультацію в CREADE в Барселоні та Торрев’єсі (Аліканте), щоб скористатися іншими послугами, окрім подачі заяви на отримання тимчасового захисту.

  • Для мешканців Барселони (Barcelona), звертайтеся за наступним номером: Телефон: +34 93 238 21 99 Години роботи: понеділок-п’ятниця, з 8:00 до 18:00.
  • Для мешканців Торрев’єси (Torrevieja) в Аліканте (Alicante), звертайтеся за наступним номером: Телефон: +34 96 522 47 89 Години роботи: понеділок-п’ятниця, з 8:00 до 18:00.

Якщо вам потрібно подати заявку на тимчасовий захист в цих місцях, зверніться до місцевого відділення Національної поліції для отримання інструкцій щодо подальших дій.

Для отримання телефонної інформації про тимчасовий захист та пов’язані права, ви можете зв’язатися за номером +34 91 399 00 09.

Адреси центрів:

  • CREADE Посуело-де-Аларкон / de Pozuelo de Alarcón: Paseo de la Casa de Campo 1, 28223. Pozuelo de Alarcón, Madrid.
  • CREADE Малага / Málaga: Avenida de José Ortega y Gasset 201, 29006.  Málaga
  • CREADE Барселона / Barcelona: Calle de Sant Fructuós 78-80, 08004. Barcelona
  • CREADE Торрев’єха / Torrevieja: Calle Urbano Arregui 8, 03185. Torrevieja, Alicante.

(оновлено 01.10.2023)

01

Заповнення анкети учасника

Після заповнення анкети наш менеджер зв’яжеться з вами в інстаграмі або в телеграмі, щоб обговорити готовність, закрит базові питання та назначити Zoom Call для подальшого продовження підготовки до програми.

02

Укладання договору

Підписання договору є першим етапом нашої співпраці, який встановлює правовий каркас наших відносин і створює основу для подальшого взаємодії, розвитку наших проєктів та досягнення спільних цілей.

03

Оплата першої частини

Оплата першої частини відбувається після підписання договору, і ми починаємо роботу та підготовку до програми au pair.

04

Заповнення профайлу

Профайл та інструкції до заповнення кожен учасник отримує на пошту та в телеграм, одразу після оплати. Надається необхідна інформація і деталізовані вказівки щодо подальших кроків та вимог до заповнення профайлу.

05

Інтерв’ю з родиною

Після заповнення профайлу починається пошук родини партнерами та спілкування з родиною/-нами, який включає в себе відправлення запитів та відкриття діалогу з потенційними родинами, обговорення вимог і очікувань, спільне визначення згоди та уточнення деталей щодо майбутнього спільного досвіду.

06

Підписання контракту з родиною

Наступним етапом після знаходження родини є підписання контракту, який готують наші партнери. Після того, як всі учасники узгоджують умови і зміст контракту, ми очікуємо до неділі, коли відбувається офіційне підписання документа. Цей час дає можливість всім сторонам підготуватися до спільного перебування та встановити добрий початок співпраці.

07

Оплата другої частини

Оплата другої частини відбувається паралельно з підписанням контракту з родиною. Зазвичай, коли наші партнери готують контракт, ми просимо наших учасників здійснити оплату другої частини програми, щоб забезпечити плавний перехід до фази активної підготовки та початку програми au pair.

08

Підготовка документів та виліт

Після підписання контракту ви отримуєте матеріали для ознайомлення, які допоможуть вам у роботі з дітками. Ми завжди стараємося надати нашим учасникам докладну інформацію та ресурси, щоб забезпечити комфортну та успішну роботу. Крім того, ми готові допомогти вам у прокладанні маршруту та надаємо поради, але кінцеве рішення щодо вибору конкретного варіанту завжди залишається за вами. Ваша незалежність та можливість вибору є важливими аспектами нашої програми, і ми завжди готові підтримати вас в усіх аспектах вашого au pair досвіду.

Вартість програми

Оплата за програму Au Pair ділиться на 2 частини, що спрощує процес фінансового участі та забезпечує більш гнучкий підхід для наших учасників. Розподіл на дві частини дає можливість розділити фінансове навантаження і здійснити перший платіж під час підписання контракту, а другий під час підписання контракту з родиною, забезпечуючи більш зручну фінансову організацію для наших учасників.

Що входить в ціну
check_circleЗнаходження родини
check_circleПідтримка 7 днів на тиждень
check_circleІндивідуальна допомога
check_circleНадання необхідних інструкцій
check_circleДопомога з документами та марштурами
check_circleПідтримка протягом усього періоду перебування
Ціна на 3 місяці:
8500₴
Ціна на 6-12 місяців:
11000₴