Програма Au Pair в Люксембурзі

НАБІР ВІДКРИТИЙ ЛИШЕ З СІЧНЯ 2024 ДО ТРАВНЯ 2024
НА ВИЇЗД З ВЕРЕСНЯ-ЖОВТНЯ 2024

Програма Au Pair у Люксембурзі дозволяє вивчати французьку мову та досліджувати інші країни, окрім Франції. Люксембург – це багатомовна країна, де німецька, французська та люксембурзька мови є поширеними. Приймаючі сім’ї у Люксембурзі, які бажають поділитися своєю мовою, культурою та сімейним життям, з радістю приймуть Au Pair із іншої країни. Тут ви матимете чудову нагоду поглиблювати знання французької та занурюватися у захопливий досвід багатомовного середовища.

 Що робить Au Pair? Бути Au Pair означає мати розклад роботи і піклуватися про дітей у встановлені години. Au Pair допомогає дітям з виконанням домашніх завдань та доглядає за чистотою їх кімнат. Також в обов’язки входить приготування легких закусок для дітей, і звісно, забирати зі школи чи занять. Якщо ці обов’язки не становлять для вас проблеми, то стати Au Pair у Люксембурзі безумовно буде чудовою ідеєю.

 Сім’я, що приймає, ретельно перевіряється нашими партнерами. Все робиться для того, щоб у тебе було безпечне, комфортабельне оточення.

     Карманні гроші у Люксембурзі: 410 євро на місяць.

     Яким буде графік? В основному 5-5.5 днів на тиждень по 3-5 годин на день.    

     На який період можна поїхати? У Люксембург можна поїхати безвізом 1-3 місяці або від 7-12 місяців за візою.

     Важливо зазначити, що пошук родини в Люксембурзі займає багато часу, тому якщо ви, наприклад, хочете поїхати з вересня 2024 року, то подаватися потрібно з січня-лютого 2024-го року. Так як родин не багато, і потрібно підібрати сім’ю індивідуально для вас.

     Якщо ви володієте німецькою, і хочете покращити мову, але бажаєте поїхати на короткий період або без витрат на візу, також альтернативним варіантом буде програма au pair в Італії. Ми зможемо знайти вам родину на півночі, де родини також розмовляють німецькою.

     Ще один варіант – це програма au pair у Австрії, родин там набагато більше, але процес подання на візу схожий.

Вік від 18 до 29 років

Наявність водійського посвідчення

Англійська від B2, французька/німецька від A2

Досвід роботи з дітьми

Не перебувати у шлюбі

Не мати дітей

Не мати хронічних захворювань

Не мати судимості

Транспортні витрати в Австрію та назад оплачує Au Pair

Ціна варіюється залежно від транспорту та дат, але варто розраховувати приблизно на 100-120 євро (з валізою)

Страхування на весь період перебування оплачує родина, що приймає

Курси оплачує оплачує родина, що приймає

Візовий збір оплачує Au Pair

Оплачується по приїзду при подачі документів, приблизна ціна 120-150 євро

Апостили, переклади документів на візу

Якщо робите через бюро, то приблизна ціна 1,500 – 2,500 грн

Довгострокова віза “Au Pair”

     Заяву на тимчасовий дозвіл на перебування має подавати особисто Au Pair.

Громадяни третіх країн повинні спочатку відповідати таким вимогам:

  • мати дійсний паспорт;
  • одержати письмовий дозвіл Міністерства у справах молоді.

Щоб отримати це схвалення, Au Pair також має відповідати певним умовам:

  • бути не молодше 18 років і не старше 30 років;
  • мати сертифікат, що дає їм доступ до вищої освіти в країні їхнього походження, або документ, що підтверджує, що вони відвідували заняття щонайменше до 17 років;
  • мати базові знання мов, якими говорить сім’я, що приймає, а також англійської або однієї з 3 адміністративних мов країни (німецька, французька або люксембурзька);
  • надати медичну довідку;
  • не виконувати будь-яку оплачувану або позаштатну роботу під час перебування як Au Pair.

Документи, які потрібні для візи:

  • паспорт;
  • довідку про несудимість;
  • письмове схвалення міністра у справах молоді відповідно до статті 3 закону від 18 лютого 2013 року про прийняття Au-Pair;

Якщо справжність документа викликає сумніви, міністр імміграції може вимагати, щоб документ був засвідчений відповідним місцевим органом влади та легалізований дипломатичним чи консульським представництвом Люксембургу в країні проживання громадян третіх країн (або, альтернативно, нотаріально засвідчений апостилем).

Ціна au pair візи в Люксембург – 120-150 євро

01

Заповнення анкети учасника

Після заповнення анкети наш менеджер зв’яжеться з вами в інстаграмі або в телеграмі, щоб обговорити готовність, закрит базові питання та назначити Zoom Call для подальшого продовження підготовки до програми.

02

Укладання договору

Підписання договору є першим етапом нашої співпраці, який встановлює правовий каркас наших відносин і створює основу для подальшого взаємодії, розвитку наших проєктів та досягнення спільних цілей.

03

Оплата першої частини

Оплата першої частини відбувається після підписання договору, і ми починаємо роботу та підготовку до програми au pair.

04

Заповнення профайлу

Профайл та інструкції до заповнення кожен учасник отримує на пошту та в телеграм, одразу після оплати. Надається необхідна інформація і деталізовані вказівки щодо подальших кроків та вимог до заповнення профайлу.

05

Інтерв’ю з родиною

Після заповнення профайлу починається пошук родини партнерами та спілкування з родиною/-нами, який включає в себе відправлення запитів та відкриття діалогу з потенційними родинами, обговорення вимог і очікувань, спільне визначення згоди та уточнення деталей щодо майбутнього спільного досвіду.

06

Підписання контракту з родиною

Наступним етапом після знаходження родини є підписання контракту, який готують наші партнери. Після того, як всі учасники узгоджують умови і зміст контракту, ми очікуємо до неділі, коли відбувається офіційне підписання документа. Цей час дає можливість всім сторонам підготуватися до спільного перебування та встановити добрий початок співпраці.

07

Оплата другої частини

Оплата другої частини відбувається паралельно з підписанням контракту з родиною. Зазвичай, коли наші партнери готують контракт, ми просимо наших учасників здійснити оплату другої частини програми, щоб забезпечити плавний перехід до фази активної підготовки та початку програми au pair.

08

Підготовка документів та виліт

Після підписання контракту ви отримуєте матеріали для ознайомлення, які допоможуть вам у роботі з дітками. Ми завжди стараємося надати нашим учасникам докладну інформацію та ресурси, щоб забезпечити комфортну та успішну роботу. Крім того, ми готові допомогти вам у прокладанні маршруту та надаємо поради, але кінцеве рішення щодо вибору конкретного варіанту завжди залишається за вами. Ваша незалежність та можливість вибору є важливими аспектами нашої програми, і ми завжди готові підтримати вас в усіх аспектах вашого au pair досвіду.

Вартість програми

Оплата за програму Au Pair ділиться на 2 частини, що спрощує процес фінансового участі та забезпечує більш гнучкий підхід для наших учасників. Розподіл на дві частини дає можливість розділити фінансове навантаження і здійснити перший платіж під час підписання контракту, а другий під час підписання контракту з родиною, забезпечуючи більш зручну фінансову організацію для наших учасників.

Що входить в ціну
check_circleЗнаходження родини
check_circleПідтримка 7 днів на тиждень
check_circleІндивідуальна допомога
check_circleНадання необхідних інструкцій
check_circleДопомога з документами та марштурами
check_circleПідтримка протягом усього періоду перебування
Ціна на 3 місяці
9000₴
Ціна на 8-12 місяців
12000₴