Аупеір відгук Milan, Italy 

07.2022 – 08.2022

Аміна

Привіт усім, я хотіла б розповісти про свій культурний досвід в Мілані, Італія, де я була au pair протягом 2 місяців цього літа.

виїзд закордон
au pair італія

Я звернулася до агенства “SeeWorld” і вони допомогли мені з усіма етапами організації поїздки, що зробило мій досвід ще більш незабутнім.

Я була в родині з однією дитиною (2 роки). Мій головний обов’язок полягав в тому, щоб гратися, малювати, ходити в парки… Було дуже приємно дивитися, як вона росте і розвивається протягом мого перебування тут.

Родина, в якій я жила, була дуже доброзичливою та гостинною, і я справді відчувала, що я частина їх сім’ї. Вони завжди допомагали мені з усім, що мені потрібно, і я ніколи не почувалася самотньою або незручною в їх присутності. Я також дуже швидко підкорилася італійській культурі

Однак, що робило мій досвід ще більш незабутнім – це подорожі з родиною. Ми відвідали багато чудових міст по всій Італії, таких як Флоренція, Венеція, Рим, та багато інших. Родина оплачувала всі витрати, включаючи квитки на потяг чи автобус, готелі та їжу. Це було неймовірно круто, оскільки я мала можливість побачити багато частин Італії!

Я дійсно вдячна агенству “SeeWorld” за те, що вони допомогли мені знайти цю дуже чудову родину в Мілані. Я не могла бути більш задоволена своїм досвідом au pair, бо все було дійсно класно і без проблем) Сподіваюсь у вас теж буде такий класний досвід!

Зокрема, “SeeWorld” виявилося надійним партнером в подорожі для мене. Так як я запізнилая на автобус до Італії, дякуючи Валерії, вона швидко допомогла мені проложити новий маршрут! Я купила квиток з Катовіце до Мілану (дякуючи Богу він був лише 44 евро + 20 евро за чемодан), переночувала в аеропорту, і зранку полетіла в Італію.

Хочу додати, що завдяки цій програмі, я мала можливість більш детально пізнати італійську культуру, зокрема, смакувати чудову італійську кухню та відвідувати багато місцевих визначних пам’яток. Родина, у якій я жила, дійсно дбала про мене, вони давали мені можливість бачити багато місць, де я хотіла побувати, в той час, як вони працювали.

Я мала можливість спілкуватися з місцевими жителями, пізнавати їхню культуру і звичаї. Я також покращила італійську мову, адже я дуже багато спілкувалася з місцевими жителями та практикувала свої мовні навички на практиці.

Загалом, я можу сказати, що досвід au pair в Мілані був дуже корисним та пізнавальним для мене. Я дуже вдячна родині за те, що вони прийняли мене до своєї родини, допомогли пізнати італійську культуру та дали можливість зробити багато цікавих подорожей, а агенству вдячна за таку гарну родину!

дорога до польші

БАЖАЮ СТАТИ УЧАСНИКОМ ПРОГРАМИ