Відгук au pair Флоренція

04.2022 – 02.2023

Марина

Привіт, мене звати Марина, і я хочу поділитися своїм незабутнім досвідом у програмі au pair у Флоренції, Італія. Моя пригода з дружньою родиною, захоплюючим містом та багатим культурним досвідом

au pair італія
опер італія

Важливо підкреслити, що після негативного досвіду з програмою Айсек в Туреччині, мені пощастило попасти до Au Pair агенції @aupair.seeworld, і я відразу відчула різницю. Моя дорога від Туреччини до Італії стала можливою завдяки агенції, і я дуже вдячна за це.

Досвід в Туреччині для мене перетворився на щось на зразок рабства-волонтерства. Не лише що працювати дарма, ніби заради досвіду, але й коли я вирішила не продовжувати контракт на наступний рік, мене виставили на вулицю посеред ночі. Цей досвід був дуже незадовільним.

Однак мій  досвід Au Pair, з агенцією @aupair.seeworld, виявився абсолютно іншим. Вони виявилися професіоналами з початку і зробили все можливе для того, щоб забезпечити мені гладку дорогу з Туреччини до Болонії, Італія. Контракт був оформлений настільки грамотно, що перетин митного контролю не зайняв багато часу.

З особливою вдячністю відзначу підтримку агентства після мого переїзду. Валерія завжди дбала про моє самопочуття, писала, запитувала про подорож, мої враження та взагалі як справи. Це дуже зворушливо.

Вибравши Італію, я вибрала свою улюблену країну, манила вона мене гастрономічною насолодою. Програма Au Pair, на відміну від нянівства, це можливість поглибитись у культуру іншої країни, відчути її повністю.

У родині, де я мала честь бути Au Pair, я стала невидимою ниткою, що сплела наші серця разом. Моя присутність там виявилася даром для мене і для них – я стала невід’ємною частиною їхнього життя. Дівчинка родини відразу відгукнулись на мене, як на справжню подругу. Ми разом вивчали англійську, гралися в найрізноманітніші ігри, ділилися своїми мріями та історіями. Моє перебування в їхньому колі дало мені можливість подорожувати не тільки фізично, а й духовно – мені відкрилися нові горизонти знань, розвитку та людських зв’язків. Той час, що я провела з цією родиною, став справжньою скарбницею вражень і досвіду, і я віддячена їм за можливість підніматися, ростити та навчатися.

Після досвіду аупеір в мене тепер є родина у Флоренції, тому що я для їх бабусі я “quinta nipote” та для дітей “grande sorellina” ❤️

Дякую Валерії та AU PAIR агенству за це! ❤️❤️❤️

аупеір італія

БАЖАЮ СТАТИ УЧАСНИКОМ ПРОГРАМИ