Відгук про програму au pair в Іспанії

06.2021- 08.2021

Оля

Hola всім! Я Оля, і хочу поділитися своїми враженнями про програму au pair в Мадриді. Я просто захоплена тим, що вирішила спробувати цю неймовірну пригоду.

au pair іспанія відгук
аупеир испания

Вже з самого початку, коли я приїхала до Мадрида, мені було зрозуміло, що цей місто має особливу енергію. Воно буквально пропонувало мені безліч неймовірних пригод і можливостей. Я раділа кожній новій зустрічі, відкривала для себе вуличну каву, прогулянки по чудових парках та безліч культурних подій, що відбувалися у місті.

Але моя подорож не обмежувалася лише Мадридом. Я мала можливість відвідати інші міста, такі як Сарагоса, Толедо, Сеговія. Кожна з цих місцевостей мала свою унікальну красу та культурну спадщину. Я відчула, як ця подорож розширила мої горизонти та поглибила моє розуміння іспанської культури.

Програма au pair в Мадриді дала мені велику можливість покращити свої знання іспанської мови. Щодня я спілкувалася з моєю сім’єю, дітьми та місцевими жителями, що допомогло мені збагатити свій словниковий запас та поліпшити мої навички розмовної мови. Це дійсно зміцнило мою впевненість в мовленні та дало мені велику практику.

Моя родина в Мадриді була чудовою. Я відчувала їхню турботу та любов, які вони віддавали своїм дітям. Було приємно бачити, як діти зростали та розвивалися під моєю доглядом. Ми проводили багато часу разом, граючись, вчилися новому та ділилися спільними моментами. Ця родина стала для мене не просто сім’єю на час програми, вони стали моїми близькими друзями, з якими я буду залишатися в контакті й надалі.

Завдяки цій програмі, я зробила безліч незабутніх спогадів та зустріла багато чудових людей. Я впевнена, що цей досвід залишиться зі мною назавжди. Я раджу всім, хто розглядає участь у програмі au pair, не вагатися і здійснити свою мрію. Це дійсно неймовірний шанс пізнати нову культуру, покращити мовні навички та відкрити для себе безліч нових можливостей.

Незважаючи на те, що моя подорож відбулася в період ковіду, я не жалкую ні про одну мить свого рішення взяти участь в програмі au pair в Мадриді. Моя родина в Мадриді вживали всіх необхідних заходів для захисту нас від COVID-19. Я дотримувалася усіх рекомендацій та протоколів, що дозволило мені насолоджуватися цією неймовірною подорожжю, не зважаючи на обставини.

Це був неперевершений приклад того, що з правильними заходами та усвідомленим підходом можна насолоджуватися моментом навіть у важкі часи.

Дякую всім, хто був частиною цього захоплюючого шляху!

БАЖАЮ СТАТИ УЧАСНИКОМ ПРОГРАМИ