Toledo, Spain

07.2021 – 08.2021

Настя

Хочу написати відгук про програму au pair в Іспанії. Я поїхала на літо 2021 року до Толедо, Іспанії як Au Pair на два місяці з липня до кінця серпня. Ця подорож була дуже цікавою, але й вимагала від мене багато напруження.

опер толедо

За неділю до мого від’їзду в Іспанію, я дізналася, що були скасовані обмеження на подорожі через ковід. Це було приємним здивуванням для мене, оскільки це полегшило мою підготовку. Мене приємно здивувало те, що прямі рейси з Києва до Мадрида коштували всього 60 євро.

Крім того, я дуже задоволена тим, як моє агентство “SeeWorld” допомогло мені з усіма питаннями, пов’язаними з моєю подорожчю в Іспанію. Я отримала всю необхідну інформацію про те, які документи мені потрібно зібрати, які протоколи щодо ковіду повинні бути дотримані та інше. Це було дуже корисно для мене, оскільки я не мала досвіду подібних подорожей.

au pair toledo

В родині, де я проживала, всі говорили виключно на іспанській мові, що для мене було викликом, оскільки тільки починала вчити її. Але я вирішила не здається і дуже старалася, щоб зрозуміти рідну мову моїх хазяїв і спілкуватися з ними. Діти також не знали англійської мови, тому з ними також доводилось спілкуватися тільки на іспанській. Це було важко, але в той же час це була чудова нагода для мене покращити свої знання мови і отримати новий досвід.

Незважаючи на мовний бар’єр, родина була дуже гостинною та доброзичливою. Я мала можливість познайомитися з їхньою культурою, звичаями та традиціями, а також насолоджуватися національною кухнею. Ми проводили багато часу разом, грали в ігри, готували їжу, відвідували різноманітні місця і весело проводили час. Ця родина стала для мене не просто хазяївами, а друзями, з якими я маю намір зберігати зв’язок та спілкуватися й надалі.

У нас був інцидент, коли ми всі захворіли на COVID-19. Нам довелося залишитися вдома протягом двох тижнів, не можна було виходити на вулицю і контактувати з людьми. Це було дуже важко, особливо для мене, оскільки я не мала багато можливостей побути на самоті і зайняти себе чимось цікавим. Проте, я знала, що це доречно в обставинах пандемії COVID-19, і я повинна дотримуватися цих правил, щоб захистити себе та інших.

Незважаючи на це, у мене було багато інших можливостей познайомитися з іспанською культурою. Я відвідала багато музеїв, красивих парків, та пам’яток міста. Я також багато вчилася про іспанську кухню та традиції.

Я дуже вдячна агенству “SeeWorld” за підтримку та допомогу на кожному етапі моєї подорожі. Без їх допомоги, я не змогла би здійснити свою мрію про перебування в Іспанії як Au Pair. Я дуже задоволена.

БАЖАЮ СТАТИ УЧАСНИКОМ ПРОГРАМИ