Madrid, Spain 

06.2021 – 08.2021

Даша

Я дуже рада, що вирішила поїхати на літо 2021 року в Мадрид, Іспанію, у якості au pair.

аупеір мадрид

ᅠ Навіть з урахуванням того, що в той період діяла заборона на виїзд з країни та подорожі через ковід, завдяки допомозі агенства “SeeWorld” я отримала можливість побувати в Іспанії на 3 місяці.

ᅠУ родині, де я проживала, мої обов’язки були досить легкими та цікавими. Я допомагала з дітьми, граючись з ними, вчила їх англійської та багато танцювала з ними, оскільки я займаюся танцями. Це був чудовий спосіб провести час та насолоджуватися культурним досвідом в Іспанії.

ᅠЖивучи на околиці Мадриду (на південному заході), я мала можливість відвідувати Мадрид кожен день та їздити в інші міста Іспанії на вихідних. Я мала чудову нагоду насолоджуватися багатством культури, яку пропонує Іспанія, від спанішних страв та традиційної музики до культурних пам’яток та визначних місць.

культурна програма іспанія

ᅠМадрид був особливим містом, де я проводила багато свого часу. Я була вражена величезною кількістю музеїв та художніх галерей, таких як Музей Прадо та Музей Тисячолітнього дерева. Також, я відвідала королівський палац та інші визначні місця.

ᅠОкрім Мадрида, я відвідала такі міста, як Севілья, Толедо та Валенсія. Кожне з них мало свою унікальну культурну спадщину та вражаючу архітектуру. Я проводила час на пляжі, де насолоджувалася сонцем та чистим морем, та відвідала національні парки, де зустріла багато цікавих тварин та природних крас.

ᅠКрім культурних вражень, я також змогла поглибити свої знання про іспанську мову та культуру. Я була вражена гостинністю місцевих жителів та їх бажанням допомогти мені у вивченні мови та інтеграції в іспанське життя. Я відвідувала курси іспанської мови та відвідала декілька місцевих фестивалів, де мала можливість поглибити свої знання про іспанську культуру та традиції.

ᅠЯ хочу подякувати Au Pair агенству “SeeWorld” за крутий досвід та допомогу на кожному етапі. Мені надали мені необхідну інформацію та підтримку до відправлення, а після приїзду в Іспанію завжди були на зв’язку та допомагали вирішувати будь-які проблеми, які виникали.

ᅠЗагалом, мій досвід як au pair в Мадриді був неймовірним. Я отримала незабутні враження від культури та мистецтва Іспанії, поглибила свої знання про мову та культуру країни, знайшла багато нових

БАЖАЮ СТАТИ УЧАСНИКОМ ПРОГРАМИ