Trieste, Italy 

06.2021 – 08.2021

Наталі

Я дуже рада, що вирішила поїхати на літо 2021 року в Мадрид, Іспанію, у якості au pair.

потяг італія опер

Якщо ви хочете поїхати на au pair в Італію, але боїтеся, що мовний бар’єр може виявитися непереборним – Трієст є чудовим варіантом для вас, тому що в цьому місті великий процент людей, які говорять англійською.

В той період (літо 2021) ще діяла заборона на виїзд з країни та подорожі через ковід, і я дуже переживала, чи вдасться мені поїхати. Але завдяки агенству “SeeWorld”, які допомогли з контрактом з родиною та організували мою поїздку, я змогла вилетіти зі Львову до Флоренції, а потім доїхала потягом до Трієсти без проблем. Звісно, на кодоні я показувала весь апкет документів, які ми готували разом з агенством для виїзду в Італію.

В родині, де я проживала, я розмовляла англійською з дітьми та батьками, тож це було для мене чудовим досвідом, що покращив мій англійський рівень та забезпечив можливість практикувати мову на щоденній основі. Я займалася дітьми, граючись з ними та допомагаючи з домашніми завданнями. Я навчала їх англійської мови, та разом з ними проводила багато часу на вулиці, граючись в футбол, баскетбол, іграшки та водні бої.

Окрім роботи з дітьми, я мала можливість відвідати чудові місця Трієста та його околиць. Венеція була одним з найбільш захоплюючих місць, які я відвідала. Також я ходила до різних музеїв, галерей мистецтва, парків та зелених зон. Я зустрічала цікавих людей та дізнавалася про їхню культуру та традиції.

Повинна відзначити, що поїздки у метрополію були частими та досить зручними, якщо ви перебуваєте в Трієсті, ви можете легко дістатися до Венеції, Рима та інших міст Італії.

Життя в італійській родині також дало мені можливість на власні очі відчути кухню цієї країни. Я спробувала різноманітні смачні італійські страви, від домашньої пасти до свіжих морепродуктів. Я навіть навчилася готувати тірамісу, один із моїх улюблених десертів. Сім’я також познайомила мене з деякими місцевими звичаями та традиціями.

програма опер італія

Загалом, мій досвід  Au Pair у Трієсті був незабутнім. Я познайомився з чудовими людьми, покращила свої мовні навички та глибше зрозумів і оцінив італійську культуру. Я вдячна агенції «SeeWorld» за те, що це стало можливим і за підтримку протягом усього процесу. Я дуже рекомендую цю програму всім, хто шукає пригод і хоче зануритися в іншу культуру.

БАЖАЮ СТАТИ УЧАСНИКОМ ПРОГРАМИ