Відгук au pair Madrid, Spain

06.2019 – 08.2019

Марія 

    Всім привіт! Мене звуть Марія, і я провела незабутнє літо в Іспанії, в столиці. Зараз розповім, як це було.

опер отзыв мадрид

Мій досвід Au-Pair у Мадриді, я ніколи не забуду. Це були одні з найкрутіших моментів у моєму житті і, звичайно, були деякі проблеми, але все пройшло дуже добре! Моя подорож до Мадриду розпочалася у червні і закінчилася у серпні, сім дивовижних тижнів, щоб вивчити іспанську мову, познайомитися з безліччю людей і просто проявити себе в культурі. У мене було двоє чарівних дівчаток, , яких я обожнюю. Моя сім’я, що приймала, сказала мені відчувати себе як вдома, і вони, здавалося, були дуже щасливі, що прийняли Au-Pair.

В робочій час я з задоволенням грала з дітьми, їла смачну їжу і зазвичай програвала в уно. У неробочій час мені було також  весело з усією сім’єю, як і з дітьми. Вони любили розповідати мені про іспанські традиції, і мені подобалось слухати про це. Мені так пощастило виявитися в будинку з такою чудовою сім’єю. Через кілька днів після моєї поїздки я познайомилася з чотирма друзями Au Pair. Ми обмінялися номерами телефонів і в підсумку стали хорошими друзями. Нам було так весело разом; ми їли тапас, ходили в клуби, їздили в ближні міста, але більше всього ми веселилися в центрі Мадриду. Ми ходили на Batalla Naval, по магазинам  в El Rastro (базар одягу), плавали на човнах у парку El Retiro та багато іншого. Одна з наших поїздок на вихідні була в Саламанку. Ми гуляли по місту, відкриваючи для себе всю красу та історію. У мене весь телефон забитий фотографіями після поїздки.

У мене був дуже чудовий графік, я відвідувала курси іспанського (Валерія нашла мені безкоштовні курси), ходила в зал і було багато вільного часу на зустрічі з новими подругами. З дітьми я сиділа до 4 годин в день, зазвичай або вранці 2 години (до курсів) і ввечері 2 години, або ввечері 4 години(з 17-00 до 21-00). Конкретного графіку у мене не було, іноді батьки просили посидіти весь день з дітьми, але потім дали мені вихідний в п’ятницю, і у мене було 3 дні, щоб з’їздити куди бажаю.

Негативних моментів майже не було, єдине, до чого потрібно бути готовим, це то, що діти будуть забігати до вас в кімнату і трогати всі речі, спитати а що це, що це… тому я зберігала речі або вище десь або в тумбочці.

Розмовляла я англійською, діти в принципі, розуміли, інколи у нас були ступори, але ми весь час грали, тому і розуміли один одного без слів.

Безумовно, мій досвід в Іспанії змінив мій світ. Я виросла, отримала велику перспективу, зустрів так багато добрих людей. Я залишаюся на зв’язку з дівчатками, з якими ми потоваришували. Я сподіваюся, що моя сім’я, що приймає, одного разу приїде до Києва, я вже запрошувала їх не раз….  але якщо ні, то коли я буду в Мадриді наступного разу, я обов’язково їх побачу!

        Якщо у вас є можливість поїхати, це реально крута програма, раджу всім.

БАЖАЮ СТАТИ УЧАСНИКОМ ПРОГРАМИ