Au Pair відгук Madrid, Spain 

07.2019 – 08.2019

Олена

Я Олена, і я стала Au Pair в Іспанії на 5 тижнів, покращила свій іспанський і тепер я маю багато знайомих в Іспанії. Читайте мій experience.

au pair madrid
au pait отзыв испания

В даний час я вивчаю іспанську в університеті і була повна рішучості приїхати в Іспанію цього літа, щоб попрактикуватися в іспанській. Я натрапив на це агентство і подумала, що це звучить як чудова можливість. Процес подання заявки був ідеальним та ефективним.

Я пам’ятаю, як у літаку, переживала як сім’я впізнає мене? Що, якщо вони мені не сподобаються? На щастя, жодне з цих переживань не було проблемою.

Я вилетіла до Мадриду в середині липня і була Au Pair протягом 5 тижнів. Сім’я жила близько 20 хвилин від Мадрида на метро, що було чудово, так як було дуже легко потрапити в центр, щоб зустрітися з іншими Au Pair і взяти участь у заходах, організованих агентством, таких як вечори фламенко, які були дуже веселими та це чудовий спосіб познайомитися з новими людьми.

Жити з сім’єю було дуже весело, вони дійсно взяли мене під своє крило і ставилися до мене, ніби я була частиною сім’ї. Ми регулярно ходили разом, наприклад, по магазинах чи в кіно, і коли я була з ними у відпустці, вони брали мене на пляж чи одноденні поїздки, іноді я забувала, що я працюю!

В мої обов’язки входило доглядати 13-річну дочку сім’ї щодня, з понеділка по п’ятницю. Сім’я була дуже гнучкою і попросила, щоб я проводила 3 години занять з англійської мови в день з їхньою дочкою, весь час вона проводила в басейні, дивилася англійські фільми, вигулювала собак. Основною метою було змусити Емілію говорити якнайбільше англійською, що не склало труднощів, оскільки вона була комунікабельною.

Мені дуже пощастило, тому що я дуже добре ладнала з дівчинкою, і її високий рівень англійської мови дозволив їй легко спілкуватися. Я також змогла покращити свою іспанську, говорячи з матір’ю, яка говорила тільки іспанською, так що я дійсно отримала найкраще з обох світів.

Зрештою, я б порекомендувала цей досвід усім, хто хоче спробувати щось, що знає, та вийти з їхньої зони комфорту. Це чудовий спосіб відвідати Іспанію та познайомитися з іспанською культурою.

Отже, нарешті, кілька порад від мене:

— Якщо ви плануєте бути Aupair, але ви не впевнені чи нервуєте, я чесно сказала б, просто піти на це, це такий дивовижний досвід з величезною допомогою і підтримкою.
— Зробіть усе можливе, щоб познайомитися з іншими Au pair, це чудовий спосіб познайомитися з новими людьми, і ваша родина буде рада, що ви займаєтеся своїми справами та знайомі з Мадридом.

— Подумайте, яка сім’я вам подобається, наприклад, вік дитини чи кількість дітей може реально змінити ваш досвід!
— Мадрид  таке дивовижне місто, де так багато всього, що можна побачити і зробити, а в метро так легко пересуватися!

au pair мадрид отзыв

— Якщо ви погано розмовляєте іспанською або взагалі не говорите, будь ласка, не відкладайте на потім, ви будете здивовані, скільки іспанської ви придбаєте, і сім’я буде вдячна вам за допомогу в будь-якому випадку!
— На завершення, вийдіть зі своєї зони комфорту та вийміть максимум із досвіду, ви дійсно отримаєте те, що вкладаєте, і це дійсно допоможе розвинути таку безліч навичок, як впевненість та стійкість.

Дійте!!

БАЖАЮ СТАТИ УЧАСНИКОМ ПРОГРАМИ