Відгук про програму au pair в Канаді 

07.2022 – 07.2024

Ксюша

Привіт! Мене звати Ксюша, і я хотіла б розповісти про свій досвід у програмі au pair в Канаді. Мені залишилося ще рік до закінчення програми, але вже зараз бачу, наскільки це варто було.

aupair канада
квиток канада

Спочатку хочу зазначити, що я подавалася в агенцію вже маючи візу, тому у мене виникли лише процеси пошуку родини, тому au pair агенство зробило мені знижку на участь у програмі. Я провела два інтерв’ю, і з другою родиною ми знайшли спільну мову, тому в серпні я відправилася до них. Подорож коштувала мені 800 євро, я летіла через Варшаву з пересадкою в Німеччині.

У Канаді я отримала дозвіл на роботу з дітьми,і не робила медичну справку, оскільки на момент подачі заявки я проживала в Польщі і зробила справку про здоров’я там. Це було дещо складніше ніж в Україні, але я не думаю, що нашу Українську справку там би приняли.

Моя родина просто чудова, і ми добре ладимо. У мене встановлений регулярний графік, я допомагаю зранку протягом години, а ввечері ще 4-5 годин. Іноді я виходжу на їжу в інші місця, але Канада відома своїми високими цінами, тому це доволі дорого. Також погода тут непередбачувана, але я навчилася пристосовуватися.

Крім того, я почала активно вивчати французьку мову. Будучи в Монреалі, де французька є однією з основних мов, це є неймовірно корисно. Я беру додаткові уроки, спілкуюся з місцевими жителями, родиною. Це захоплююче і відкриває переді мною новий світ можливостей.

Моє володіння англійською мовою суттєво покращилося під час програми. Навіть з моїм добрим розмовним рівнем перед виїздом, живучи в Канаді та повсякденно спілкуючись з родиною та оточенням, моя впевненість і знання англійської значно зрісли. Я маю можливість вдосконалити своє вимовляння, розширити словниковий запас та засвоїти більш неформальну мову, яка використовується в повсякденному спілкуванні. Це надзвичайно корисний навик, який безсумнівно стане мені у нагоді в майбутньому.

Загалом, мені дуже подобається мій досвід у програмі au pair в Канаді. Я ще не маю чітких планів після закінчення програми, так як маю намір ще рік залишитися в родині. Навчатися, досліджувати нові місця та знайомитися з місцевою культурою – це дійсно незабутнє пригода, яка допомагає мені зрости як особистість.

Я б рекомендувала програму au pair в Канаді всім, хто хоче побачити світ, отримати цінний досвід та поглибити свої знання про інші країни та культури. Нехай ваша подорож буде такою ж захопливою, як і моя!

монреаль опер

БАЖАЮ СТАТИ УЧАСНИКОМ ПРОГРАМИ