Frequently Asked Questions

Часті питання

Au Pair піклується про дітей у ретельно перевіреній приймаючій родині та розмовляє з дітьми англійською мовою. Графік роботи узгоджуються між господарством та родиною, що приймає. Au Pair допомагає дітям виконувати домашнє завдання та утримувати в чистоті дитячі кімнати та ігрові майданчики. Au Pair готує закуски та їжу для дітей та відводять їх або забирають зі школи чи занять.

Ні. Досвід з дітьми – це обов’язкова умова програми, тому що Au Pair передбачає турботу про дітей, тому потрібно вміти знаходити підходи до дитини, щоб завоювати її довіру. В якості досвіду може бути турбота про сестер, братів, репетиторство, робота в садочку, школі…

Для того, визначити це можна відповісти на кілька запитань:

  • Якщо у вас є бажання пожити в іншій країні від 2-х місяців до 12 місяців?
  • Чи хочете ви покращити свої мовні навички у приймаючій країні та отримати важливий новий досвід для свого особистого та професійного майбутнього?
  • Вам подобається дбати про дітей?

Якщо ви відповіли на ці запитання “Так”, то програма Au Pair те, що потрібно. Під час перебування в якості вивчиш мову своєї приймаючої країни та познайомитеся з її культурою з унікальною інтенсивністю та глибиною досвіду. У той же час житимеш зі своєю сім’єю, яка приймає, як нова старша сестра на час перебування, що забезпечить безпечне становище в новому іноземному середовищі.

Au Pair включає багато веселощів і гарного часу, однак, це також тягне за собою значні обов’язки, особливо коли йдеться про догляд за дітьми. Тому дуже важливо, щоб ти була готова взяти на себе відповідальність та не боялася нових викликів.

Au Pair піклуватися про дітей, що є дуже відповідальною роллю в сім’ї, що приймає. Крім того, допомога з легкою роботою вдома (прибирання у себе в кімнаті, ванній кімнаті, підтримання порядку).

Au Pair не няня або покоївка або опікун для людей похилого віку, а також не постійний працівник. Au Pair є членом сім’ї, що приймає, на час її перебування.

Першим етапом є підписання договору. Для укладання договору нам потрібні:

  • паспорт/id паспорт
  • ідентифікаційний код
  • закордонний паспорт

Робочий графік

Це залежить від сім’ї та країни. В основному від 3-х до 5-ти годин на день. Графік роботи сім’ї вказують у своєму профайлі, тому ще до інтерв’ю ти знатимеш про робочий час і час відпочинку.

Передбачені робочі години Au Pair, як правило, чітко визначені в контракті Au Pair та сім’ї, що приймає. Як правило, Au Pair не повинна працювати більше, ніж встановлена кількість годин. Найчастіше час, витрачений на нагляд дітей, включено у щомісячну суму кишенькових грошей.

Так, але не можна точно спланувати. Тому Au Pair має бути гнучкою в плані графіка. Будьте уважні, що Au Pair не доведеться перевищувати робочий час, зазначений у контракті.

Але пам’ятайте, що якщо одного дня ви більше посидите з дітьми, то другого дня вам дадуть вихідний!

Кишенькові гроші та витрати

Іспанія – 70-110 євро/тиждень

Італія – 60-100 євро/тиждень

Австрія – 500 євро в місяць + 3 додаткові оплати, якщо перебування 12 місяців.

Франція – 320 євро

Нідерланди – 300-340 євро

Бельгія  – 450 євро

Німеччина – 280 євро + 50 євро компенсація за курси

Люксембург – 410 євро

Це залежить від країни, до якої хочеш поїхати:
● Австрія: перший мовний курс оплачується навпіл між Au-Pair та сім’єю. Наступні курси Au-Pair оплачує самостійно.
● Німеччина: Au-Pair оплачує мовні курси самостійно, але сім’я, що приймає, компенсує вартість курсів у розмірі 50 євро щомісяця.
● Франція та Іспанія: Au-Pair оплачує мовні курси самостійно.
В інших країнах, серед яких: Бельгія, Люксембург, Нідерланди мовні курси оплачує сім’я, що приймає.

Ціна на програму залежить від обраного періоду:

  • 2-3 місяці – 8500 uah
  • 6-12 місяців  – 10 500 uah
  • Канада – 400

Зазначимо, що оплата ділиться на 2 частини. Перша після підписання договору, друга після формування профайлу та відправки його партнерам.

Приймаємо оплату на банківський рахунок, PayPal, Payoneer, Revolut, Wise, Tether USDT (TRC20). Будь-який інший метод оплати обговорюється після інтерв’ю.

logos

Актуально на 01.05.2023

На період війни візи отримуються вже після прибуття та є безкоштовною. (Раніше, залежно від країни. Сама віза коштує недорого, але на оформлення документів потрібні будуть гроші, від 500 грн. (переклади, апостиль). Також залежить як ви вирішите їх робити: через посередників або на пряму через державні служби.

Потрібно розраховувати на суму від 4000 до 10000 грн (візові послуги + документи для візи)

Якщо це 2-3 місяці (безвіз) – то менше ніж за місяць.

Якщо це 5-12 місяців, то кишенькові гроші за місяць, півтора окуплять повністю всі витрати за програму.

Кишенькові гроші – це твої гроші, які можна витрачати на все, чого душа забажає: смакота, шопінг, зал, додаткові курси, подорожі…

Безкоштовно!

Au Pair буде своя особиста кімната, і харчується Au Pair разом із сім’єю.

  • Проведення детальної консультації щодо вимог та можливостей програми AU PAIR.
  • Надання списку документів, необхідних для участі у програмі AU PAIR.
  • Надання допомоги у підготовці документів.
  • Інтерв’ю перевірка знань іноземних мов.
  • Індивідуальний вибір сім’ї.
  • Ведення необхідного листування з представниками сім’ї до отримання запрошення.
  • Допомога під час підготовки документів для посольства.
  • Підготовка до співбесіди у посольстві.
  • Надання інформації про країну.
  • Надання інформації про способи та маршрути прибуття в сім’ю, допомога в бронюванні квитка.
  • Курування протягом року перебування в країні.
  • Вартість візи (якщо вона необхідна) залежить від країни та типу візи, на яку необхідно подавати заяву;
  • витрати на документи для візи;
  • візовий збір;
  • вартість перельоту чи інших поїздок;
  • страхування;
  • курси.

Вимоги до Au Pair

  • Учасниця віком 18-30 років може стати Au-pair.
  • Au-pair не повинна бути одружена або мати дітей.
  • Au-pair повинен мати базові знання офіційної мови, якою розмовляють у приймаючих країнах.
  • Без судимості

Деякі вимоги до Au-pair можуть змінюватись в залежності від країни перебування.

Ми не приймаємо заявок від учасників, які хочуть бути Au-Pair в Україні, бо метою перебування Au-Pair є знайомство з іншою культурою та мовою.

Ні! Права будуть невеликим плюсом, але є дуже багато сімей, де права вам навіть не знадобляться.

Стати Au Pair на короткий період (2-3 місяці)

Так! Короткий період (в основному літо) – це популярний та відмінний спосіб відчути, що таке програма Au Pair.

  • Іспанія
  • Італія
  • Люксембург

Ні. Усі документи для виїзду ми надаємо.

Проблеми та їх вирішення у сім’ї

Так, якщо компромісу між сторонами не досягнуто, ми шукаємо для дівчинки нову родину в цій же країні.

Насамперед, спитай себе, чи справді ти хочеш змінити сім’ю. Спочатку, поговори зі своєю родиною, що приймає. Багато проблем можуть бути вирішені швидше та простіше, ніж ти можеш собі уявити.

Коли закралися такі сумніви, обов’язково напиши особистому менеджеру! Разом ви вирішите, що робити. Сама рішень НІКОЛИ не приймай.

Якщо між тобою та сім’єю зберігаються непереборні розбіжності, то найкращим рішенням зазвичай є зміна сім’ї. Це не так складно, як здається на перший погляд.

Можливі розбіжності

Як правило, Au Pair не слід працювати більше 6-8 годин на день. Ми рекомендуємо, щоб щотижневий робочий час для Au Pair не перевищував 30 годин. Звичайно, існують різні правила щодо робочого часу в різних країнах.

Важливо якомога раніше поговорити з сім’єю, що приймає, щоб уточнити ці питання, щоб усі знали, чого чекати.

Якщо ваша сім’я, що приймає, не бажає обговорювати ці питання обов’язково напишіть своєму особистому менеджеру.

Домашня робота, що виконується Au Pair, має стосуватися переважно дітей у сім’ї. Прибирання в дитячих кімнатах – це нормально, так само як і приготування їжі.

Дуже важливо поговорити з батьками сторони, що приймає, безпосередньо і на початку перебування про такі проблеми. А якщо ні, то вони можуть подумати, що прибирання цілого будинку тільки для тебе це нормально.

Важливо пам’ятати: Au Pair не няня чи покоївка чи вчитель мови. Au Pair скоріше є повністю правочинним членом сім’ї, що приймає, на час її перебування.

Якщо наринули спогади про будинок, останнє, що потрібно зробити, це піти до своєї кімнати і провести там час на самоті. Натомість, вийди надвір, познайомитися з новими людьми і займатися будь-якими хобі. Або можеш зробити щось особливе з дітьми. Вирушай на ігровий майданчик або до зоопарку – подібні заходи також можуть бути гарною розвагою.

Проведення кількох днів удома з дітьми, безумовно, не є частиною основної ідеї перебування Au-Pair. Це перевищує дозволений і узгоджений робочий годинник для господарства. Поговори з батьками, що приймають, і спробуй пояснити їм, що ти не професійна няня і що, будучи Au-Pair, ти не можете нести одноосібну відповідальність за дітей протягом декількох днів. Якщо напруга стане занадто великою, подумайте, чи є сенс поміняти сім’ю.

І обов’язково напиши своєму менеджеру.

Нічого страшного! Просто продовжуй намагатися! Продовжуй вчитися і спробуй знову. Продовжуй так само, а потім знову пройди тест.

Спробуй вигадати творчі способи подолання мовних та комунікативних труднощів. Можливо, ви можете вирізати картинки для списку покупок, наприклад. Звичайно, Au Pair має відвідувати мовні курси в приймаючій країні, щоб якнайшвидше подолати мовні бар’єри.

Проблеми можуть виникнути у будь-якій родині. Немає родини та немає Au Pair ідеальних. Потрібно чекати на деякі розбіжності. Але якщо ви разом знайдете спосіб вирішити ці проблеми, тоді відносини можуть стати ближчими і кращими. Підтримка дітей у таких ситуаціях також є дуже важливою. Якщо можливо, разом вирішуйте проблеми та допомагайте один одному якнайбільше.

Діти повинні звикнути до Au Pair на початку перебування. Перші два тижні, так звані “притирання”, пройдуть і дітям буде набагато простіше залишатися з тобою, грати. Вони зрозуміють, що ти їхній друг і тобі можна довіряти.

Найголовніше, знайти підхід до дитини!

Культурні відмінності є невід’ємною частиною перебування Au-Pair і здебільшого сприймаються як збагачення. Іноді це може бути важко, коли ці відмінності ускладнюють допомогу домашньому господарстві або при приготуванні їжі. Іноді може допомогти просто приготування національної кухні Au-Pair.

Це також форма культурного обміну. Чітка розмова про щоденні завдання Au-Pair з наглядом за дітьми та в домашньому господарстві має відбутися до початку перебування, і, безумовно, на самому початку перебування.

БАЖАЄШ СТАТИ AU PAIR?

Залишились питання?

Залиш свій номер і ми передзвонимо

Fill out this field