Програма Au Pair у Німеччині

Програма Au Pair у Німеччині надає чудову можливість дослідити красу цієї країни, що розташована в центральній частині Європи. Її культура, історія, освіта та впечатляючі краєвиди роблять Німеччину ідеальним місцем для участі у програмі Au Pair. Ви будете мандрувати, навчатися та жити з місцевою родиною, долучаючись до культурної програми. Стати Au Pair у Німеччині – це чудовий спосіб зануритися у німецьку мову та досягнути рівня B2+ завдяки інтенсивному вивченню та практиці.

      Ця країна дозволяє молодим людям віком від 18 до 25 років жити культурним обміном протягом року, відвідувати курси у вільний час, підтримуючи догляд за дітьми приймаючої сім’ї 30 годин на тиждень і отримуючи щомісячні кишенькові гроші.

     Сім’ї наших партнерів, що приймають, в основному розташовані в Баварії, Дюссельдорфі, Франкфурті та інших маленьких містечках і навіть селищах. У Німеччині громадський транспорт розвинений дуже добре, навіть у невеликих містах, тому добиратись до інших міст буде просто.

     Наші партнери ретельно перевіряють host family для того, щоб кожна опер відчувала себе в безпеці та комфорті.

      Скільки кишенькових грошей отримує Au Pair? 280 євро на місяць + 50 євро на курси щомісяця.

      Яким буде графік? В основному, п’ять днів на тиждень по 4-5 годин на день.

      На який період можна стати au pair у Німеччині? Ми приймаємо заявки на участь у програмі від 7-12 місяців за візою. На разі віза оформлюється в Німеччині, обоі’язковою умовою є підтвердження рівня мови сертифікатом Goethe-Institut.

Якщо ви не хочете здавати на рівень мови, але володієте німецькою мовою, то альтернативою буде програма au pair в Австрії.

германия опер

Вік від 18 до 26 років

Знання англійської B2

Сертифікат рівня з Goethe-Institut

Досвід роботи з дітьми

Не перебувати у шлюбі

Не мати дітей

Не мати хронічних захворювань

Не мати судимості

Транспортні витрати в Австрію та назад оплачує Au Pair

Якщо сума поїздки вперед становитиме менше 100 євро, сім’я компенсує переліт

Страховку на весь період перебування оплачує сім’я, що приймає

Курси оплачує AuPair

Наразі є багато варіантів для знаходження безкоштовних курсів для українців.

Наявність сертифікату з Goethe-Institut

Ви маєте записатися та здати один з рівнів, ціна екзамену в Україні на вересень 2024 р: A1 – UAH 2800,00; A2 – UAH 3300,00; B1 – UAH 4300,00.

Візовий збір оплачує Au Pair

Документів на візу

Документи для візи au pair в Німеччину

Для поїздки за програмою Au-pair у Німеччину необхідно оформити національну візу. Документи, які подаються у візовий центр, включають (весь список з потрібними документами ми надсилаємо вам):

  1. Заповнена анкета (2 екземпляри).
  2. Пам’ятка. Необхідно роздрукувати пам’ятку в двох екземплярах та поставити свій підпис.
  3. Паспорт громадянина України для виїзду за кордон. Потрібно подати оригінал паспорта та його копії всіх сторінок.
  4. Фотографії. Потрібно подати 3 фотографії розміром 3,5 * 4,5 см.
  5. Біографія. Потрібно подати оригінал біографії та її дві копії.
  6. Мотиваційний лист. Потрібно подати оригінал мотиваційного листа та його дві копії.
  7. Контракт. Потрібно подати оригінал контракту та його дві копії.
  8. Письмове підтвердження від німецької сім’ї щодо тривалості запрошення. Потрібно подати оригінал підтвердження та його дві копії.
  9. Документ, що підтверджує рівень знання німецької мови.

Au Pair зазвичай отримують початкову візу на 90 днів, яку можна продовжити вже в Німеччині як тимчасовий дозвіл на проживання. Для цього необхідно пройти реєстрацію в місцевому реєстраційному офісі (Einwohnermeldeamt) та звернутися до відомства, відповідального за іноземців (Ausländerbehörde).

Важливо пам’ятати, що Au Pair заборонено працювати в інших місцях, крім сім’ї, що їх приймає.

Німецькі посольства рекомендують подавати документи на візу за 2-4 місяці до запланованої поїздки, оскільки процес оформлення візи може зайняти від 4 до 8 тижнів.

З нашої практики, від подачі документів до отримання візи проходить 3-4 неділі.

  • це базова інформація, наразі дівчата подаються на візу у Німеччині, тому період очікування можна відкидувати. Наші партрери допомагають з отриманням візи au pair у Німеччині.
01

Заповнення анкети учасника

Після заповнення анкети наш менеджер зв’яжеться з вами в інстаграмі або в телеграмі, щоб обговорити готовність, закрит базові питання та назначити Zoom Call для подальшого продовження підготовки до програми.

02

Укладання договору

Підписання договору є першим етапом нашої співпраці, який встановлює правовий каркас наших відносин і створює основу для подальшого взаємодії, розвитку наших проєктів та досягнення спільних цілей.

03

Оплата першої частини

Оплата першої частини відбувається після підписання договору, і ми починаємо роботу та підготовку до програми au pair.

04

Заповнення профайлу

Профайл та інструкції до заповнення кожен учасник отримує на пошту та в телеграм, одразу після оплати. Надається необхідна інформація і деталізовані вказівки щодо подальших кроків та вимог до заповнення профайлу.

05

Інтерв’ю з родиною

Після заповнення профайлу починається пошук родини партнерами та спілкування з родиною/-нами, який включає в себе відправлення запитів та відкриття діалогу з потенційними родинами, обговорення вимог і очікувань, спільне визначення згоди та уточнення деталей щодо майбутнього спільного досвіду.

06

Підписання контракту з родиною

Наступним етапом після знаходження родини є підписання контракту, який готують наші партнери. Після того, як всі учасники узгоджують умови і зміст контракту, ми очікуємо до неділі, коли відбувається офіційне підписання документа. Цей час дає можливість всім сторонам підготуватися до спільного перебування та встановити добрий початок співпраці.

07

Оплата другої частини

Оплата другої частини відбувається паралельно з підписанням контракту з родиною. Зазвичай, коли наші партнери готують контракт, ми просимо наших учасників здійснити оплату другої частини програми, щоб забезпечити плавний перехід до фази активної підготовки та початку програми au pair.

08

Підготовка документів та виліт

Після підписання контракту ви отримуєте матеріали для ознайомлення, які допоможуть вам у роботі з дітками. Ми завжди стараємося надати нашим учасникам докладну інформацію та ресурси, щоб забезпечити комфортну та успішну роботу. Крім того, ми готові допомогти вам у прокладанні маршруту та надаємо поради, але кінцеве рішення щодо вибору конкретного варіанту завжди залишається за вами. Ваша незалежність та можливість вибору є важливими аспектами нашої програми, і ми завжди готові підтримати вас в усіх аспектах вашого au pair досвіду.

Вартість програми

Оплата за програму Au Pair ділиться на 2 частини, що спрощує процес фінансового участі та забезпечує більш гнучкий підхід для наших учасників. Розподіл на дві частини дає можливість розділити фінансове навантаження і здійснити перший платіж під час підписання контракту, а другий під час підписання контракту з родиною, забезпечуючи більш зручну фінансову організацію для наших учасників.

Що входить в ціну
check_circleЗнаходження родини
check_circleПідтримка 7 днів на тиждень
check_circleІндивідуальна допомога
check_circleНадання необхідних інструкцій
check_circleДопомога з документами та марштурами
check_circleПідтримка протягом усього періоду перебування