Програма Au Pair в Австрії

Програма Au Pair у Австрії пропонує неперевершену можливість дослідити справжню перлину центральної Європи. Ця фантастична країна прихована серед сніжних вершин і гірських пагорбів, вражає своїми кристалічними озерами і водоймами, безмежними альпійськими полями і луками, а також швидкими річковими потоками. Au Pair у Австрії відкриє перед вами неповторний світ цієї чудової країни, де ви зможете зануритися в багатогранну культуру та насолоджуватися величними природними пейзажами.

     Тістечка та цукерки. Альпійські гори та шале. Історичні міста, багаті на культуру. Все це можна знайти в Австрії. Дуже відрізняється від Німеччини, але все ж таки це німецька мова, що дозволить вам підтягнути свій рівень до B2+. Відвідування курсів є обов’язковим, а перший курс оплачується сім’єю та опер 50/50. Курс може бути інтенсивом на 1,5 місяці або на 3 місяці і коштує від 250-400 євро. Курс це піврвіня, наприклад у вас A2 рівень, отже курс це A2.1.

     Що робить Au Pair в Австрії? Головне завдання Au Pair в Австрії – це турбота та допомога з дітками за певним графіком, який визначає сім’я. Залежно від віку дитини у вас будуть свої обов’язки: якщо дитина від 2-3 років, то це прошулки і велику кількість, якщо від 5-8 років, то потрібно відводити або відвозити дитину до школи, забирати, можливо, допомагати з домашнім завданням, приготувати пару снеків або бутерброд на полудень. Кожна сім’я має свої вимоги, тому обов’язки теж можуть відрізнятися.

     Наші партнери завжди дуже ретельно перевіряють родини, щоб кожна опер відчувала себе в безпеці та комфортно.

     Скільки кишенькових грошей отримує Au Pair в Австрії? 500 євро на місяць. Якщо ви будете 12 місяців, то вам додатково виплачується 1500 євро.

     Яким буде графік? В основному 5-5.5 днів на тиждень по 4-5 годин на день.

     На який період я можу поїхати? В Австрію можна поїхати від 6-12 місяців за візою (отримується легко, ми допомагаємо та надаємо документи). Віза оплачуєть окремо

     Якщо ви володієте німецькою, і хочете покращити мову, але бажаєте поїхати на короткий період або без витрат на візу, то альтернативним варіантом буде програма au pair в Італії. Ми зможемо знайти вам родину на півночі, де родини також розмовляють німецькою.

Вік від 18 до 26 років

Не мати дітей

Не мати судимості

Знання англійської B2 та німецької від A1

Не перебувати у шлюбі

Не була Au-Pair в Австрії раніше за візою

Не мати хронічних захворювань

Вміння поводитися з дітьми

Транспортні витрати в Австрію та назад оплачує Au Pair

Наразі це приблизно 2500-3300 грн

Страховку на весь період перебування оплачує Au Pair

Знімається з карти родини (і вираховується з карманних грошей), іноді, деякі сім’ї платять страхування за опер.

Курси оплачує AuPair

Перший рівень (підрівень) оплачується 50 на 50, курс інтенсив або звичайний 1,5-3 місяці, в основному коштує 250-400 євро.

Візовий збір оплачує Au Pair

Оплачується по приїзду при подачі документів, приблизна ціна 120-150 євро

Апостили, переклади документів на візу

Якщо робите через бюро, то приблизна ціна 1,500 – 2,500 грн

Дозвіл на перебування та проживання для Au-pair

     В якості Au-Pair можуть працювати іноземці віком від 18 до 28 років протягом максимум 12 місяців. Необхідне Підтвердження про надання робочого місця від Сервісного центру працевлаштування передбачає.

• останні 5 років не працювали в Австрії за угодою Au-Pair довше, ніж один рік.
• розмір заробітної плати відповідає обсягу діяльності Au-Pair

  1. Фотографія 3,5 x 4,5 см
  2. Договір для Au-pair
  3. Anzeigebestätigung des AMS
  4. Медична страховка на випадок захворювання (копія)
  5. Довідка про несудимість
  6. Свідоцтво про народження
  7. Закордонний паспорт

     Документи необхідно подавати у двох примірниках (кожен екземпляр окремо) та розкласти їх у порядку, зазначеному у пам’ятці.

Ціна au pair візи в Австрії – 120-150 євро

01

Заповнення анкети учасника

Після заповнення анкети наш менеджер зв’яжеться з вами в інстаграмі або в телеграмі, щоб обговорити готовність, закрит базові питання та назначити Zoom Call для подальшого продовження підготовки до програми.

02

Укладання договору

Підписання договору є першим етапом нашої співпраці, який встановлює правовий каркас наших відносин і створює основу для подальшого взаємодії, розвитку наших проєктів та досягнення спільних цілей.

03

Оплата першої частини

Оплата першої частини відбувається після підписання договору, і ми починаємо роботу та підготовку до програми au pair.

04

Заповнення профайлу

Профайл та інструкції до заповнення кожен учасник отримує на пошту та в телеграм, одразу після оплати. Надається необхідна інформація і деталізовані вказівки щодо подальших кроків та вимог до заповнення профайлу.

05

Інтерв’ю з родиною

Після заповнення профайлу починається пошук родини партнерами та спілкування з родиною/-нами, який включає в себе відправлення запитів та відкриття діалогу з потенційними родинами, обговорення вимог і очікувань, спільне визначення згоди та уточнення деталей щодо майбутнього спільного досвіду.

06

Підписання контракту з родиною

Наступним етапом після знаходження родини є підписання контракту, який готують наші партнери. Після того, як всі учасники узгоджують умови і зміст контракту, ми очікуємо до неділі, коли відбувається офіційне підписання документа. Цей час дає можливість всім сторонам підготуватися до спільного перебування та встановити добрий початок співпраці.

07

Оплата другої частини

Оплата другої частини відбувається паралельно з підписанням контракту з родиною. Зазвичай, коли наші партнери готують контракт, ми просимо наших учасників здійснити оплату другої частини програми, щоб забезпечити плавний перехід до фази активної підготовки та початку програми au pair.

08

Підготовка документів та виліт

Після підписання контракту ви отримуєте матеріали для ознайомлення, які допоможуть вам у роботі з дітками. Ми завжди стараємося надати нашим учасникам докладну інформацію та ресурси, щоб забезпечити комфортну та успішну роботу. Крім того, ми готові допомогти вам у прокладанні маршруту та надаємо поради, але кінцеве рішення щодо вибору конкретного варіанту завжди залишається за вами. Ваша незалежність та можливість вибору є важливими аспектами нашої програми, і ми завжди готові підтримати вас в усіх аспектах вашого au pair досвіду.

Вартість програми

Оплата за програму Au Pair ділиться на 2 частини, що спрощує процес фінансового участі та забезпечує більш гнучкий підхід для наших учасників. Розподіл на дві частини дає можливість розділити фінансове навантаження і здійснити перший платіж під час підписання контракту, а другий під час підписання контракту з родиною, забезпечуючи більш зручну фінансову організацію для наших учасників.

Що входить в ціну
check_circleЗнаходження родини
check_circleПідтримка 7 днів на тиждень
check_circleІндивідуальна допомога
check_circleНадання необхідних інструкцій
check_circleДопомога з документами та марштурами
check_circleПідтримка протягом усього періоду перебування