Бажаєте стати учасником програми au pair? Є багато цікавих країн, які варто відвідати, тому багато Au Pair мають труднощі з вибором правильної країни перебування. Перш за все потрібно знати, що Au Pair не може відвідувати одну і ту ж країну за візою 2 рази (крім Іспанії), але може бути Au Pair вдруге в іншій країні, що дає вам можливість покращити не тільки знання однієї мови, але навіть двох чи навіть трьох.

В яких країнах можна стати Au Pair?

Ми співпрацюємо з багатьма країнами, включаючи Німеччину, Канаду, Австрію, Францію, Іспанію, Данію, Люксембург, Нідерланди, Італію, Ірландію, Бельгію.

Для правильного вибору країни потрібно зрозуміти, якими мовами володіє майбутня Au Pair, а також чи підходять закони та імміграційні правила виїзду для кандидата. Наприклад, щоб стати au pair в Іспанії достатньо лише добре знати англійську мову, тоді як для Німеччини потрібне знання англійської та німецької з підтверджуючим сертифікатом від Ґете інституту.

Au Pair Іспанія│Spain

     Hola та ласкаво просимо у якості au pair в Іспанії, країни любителів моря та тапасів. Кожен регіон Іспанії має свої визначні пам’ятки для вивчення. Це можуть бути пляжі, пагорби, ліси, чудові міста та доброзичливі іспанці.
     Стародавні пам’ятники, середньовічні замки та невеликі села різняться так само, як пейзажі в Іспанії. Відвідай офіційну резиденцію короля Іспанії в Мадриді, акведук у Сеговії, пам’ятник римлянам або відомий собор Саграда в Барселоні.
     Життя в Іспанії відбувається трохи повільніше, ніж у інших європейських країнах. Менталітет дуже відомий і улюблений у всій країні, тому іспанці ні до чого не поспішають.

Au Pair Австрія │Austria

   Австрія: одна з найкращих країн для навчання за кордоном. Розташована у «серці Європи», цей напрямок дуже привабливий і цікавий для au pair, які хочуть вивчити або покращити свою німецьку мову.
   Загалом в Австрії бурхливе мистецьке та культурне життя, протягом року проводиться безліч заходів. Гастрономія та музика виділяються. Це країна з гарною транспортною системою, тому перебуваючи за програмою au pair в Австрії ви можете легко переміщатися з однієї точки в іншу і мати кілька варіантів використання, метро, поїзд, автобус.

Au Pair Італія │Italy

     Італійці та їх піца – це особливі стосунки, які не можна недооцінювати.    Ніколи не замовляйте піцу на Гаваях або щось подібне в Італії, оскільки італійці чудово розуміють, як має виглядати справжня піца.
Відвідайте канали Венеції, старі римські пам’ятники та Ватикан, кинь монетку до фонтану Треві і вирушай на екскурсію на скутері до Неаполя. Прогуляйся узбережжям Амальфі і вирушай на екскурсію човном на Капрі. І просто насолоджуйся чудовою погодою, особливо на півдні.
    Au Pair в Італії це дуже захоплююче, та гарантує незабутній час.

Au Pair Франція │France

     Круасани, багети, макаруни – Au Pair у Франції пропонує так багато смачної їжі на екскурсіях містом, що ти навіть можеш забути роздивитись саме місто. Прогуляйся Парижем, піднімися на Ейфелеву вежу, скажи «Привіт» Моні Лізі, яка відпочиває біля стіни в Луврі.
     Відвідайте середньовічне місто Каркассон і насолоджуйся вечерею в одному з ресторанів на брукованих дорогах. І, звичайно, римляни теж були у Франції і залишили шедевр із акведуком та мостом Пон-дю-Гар. І не забувайте, що французька – одна з найромантичніших мов у світі, тому абсолютно варто покращити свої знання французької мови.

Au Pair Канада │Canada

    Канада – чудова країна, повна дивовижних пейзажів, безлічі культур та неймовірних можливостей. Будучи місцем із чудовою якістю життя та освіти у всьому світі, цю країну обирають багато людей, які хочуть розгорнути своє життя на 180 градусів. Якщо ви хочете стати au pair в Канаді, значить, можливо, ви один із тих людей, і ви хотіли б дізнатися більше про місце, де справджуються мрії.
     Якщо ви хочете змінити своє життя, наповнити його пригодами та місцями для відкриттів, тоді програма au pair в Канаді це те, що вам потрібно!
     І також, не забувайте, що один із найвідоміших водоспадів знаходиться в Канаді, всього 130 км від Торронто.
au pair canada

Au Pair Німеччина│Germany

     Країна казок та замків та цікавої їжі – це чудова країна, розташована прямо в центрі Європи, тому межує з багатьма країнами, які можна відвідати під час перебування як Au Pair у Німеччині.
Німецька культура відрізняється з півночі на південь та зі сходу на захід. У той час як люди з північної Німеччини описані як трохи холодні та інтровертні, люди з Рейнської області і особливо з Кельна відкриті і легко зустрічають гостей.
     Берлін – химерне та міжнародне місто, наповнене набагато молодшою історією Німеччини, тому у Au Pair буде багато нових місць та музеїв, які можна дослідити протягом досить довгого часу.

Au Pair БельгіяBelgium

     Ми навряд чи знайдемо країну, яка на такій невеликій площі землі об’єднує так багато історії та так багато міст, відзначених архітектурною красою, як Бельгія. Ідеальне місце для au pair програми, пов’язане із Середньовіччям, Ренесансом та Бароко.
     В основному там розмовляють французькою та голландською або фламандською мовами, хоча мовне розмаїття також поширюється англійською та німецькою мовами.
     Найголовнішими вимогами для au pair у Бельгії є знання французької та англійської та наявність водійського посвідчення.

Au Pair Люксембург │Luxembourg

     Як відомо, ця країна входить до найменших країн світу. Розташовуючись у Західній Європі між Німеччиною, Бельгією та Францією, Люксембург має енергію та вплив, які кидають виклик його невеликому розміру.
     Люксембуржці із задоволенням навчать вас одній з мов, особливо люксембурзькій, і допоможуть зорієнтуватися в культурі та нюансах країни.
     Host сім’ю в au pair в Люксембурзі знайти не так вже й просто, тому обов’язково потрібно знати англійську, а так само німецьку або французьку і вміти водити авто на практиці.

Au Pair ДаніяDenmark

    Данія – одна з найстаріших держав Європи, а також одна з найстаріших королівств у світі і є однією з країн, що входять до складу північного європейського регіону, відомого як Скандинавія. Столиця країни відома як Копенгаген.
    Данія розташована у помірному поясі, а це означає, що клімат країни змінюється від одного сезону до іншого. Найхолодніший місяць у році – лютий з температурою близько 32°F (0°C). Літні сезони м’які і зазвичай бувають як хмарні, так і сонячні дні.
    Au Pair, яка хоче поїхати до Данії повинна добре знати англійську та бути готовою до довгого отримання візи.
опер дания

Au Pair Нідерланди │Netherlands

   Нідерланди, хоча цю країну часто помилково називають Голландією, — це країна в Європі, що межує з Німеччиною, Бельгією та Францією. Якщо бути точним, Нідерланди поділяються на дві провінції Північна Голландія та Зюйд Голландія. Це густонаселена країна з населенням понад 16 мільйонів людей.
   Амстердам, столиця, є лише одним із багатьох цікавих міст. Колись велика морська держава, ця маленька країна має багату культурну спадщину та славиться своїми художниками, вітряками, тюльпанами та сиром.